chwilowo brak

OSTRA GRA

Cena rynkowa brutto:
32,80 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788324145829
Liczba stron:
320
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2013
Format (szer/wys):
130X205
Dostępność:
niedostępny
Sed, wokalista Sinnersów, każdej nocy przyciąga na koncerty tłumy fanek. Jego głos sprawia, że dziewczyny szaleją. Ale scena to jedyne miejsce, gdzie on sam odczuwa jakiekolwiek emocje, odkąd stracił Jessikę.
Jessica, piękna studentka prawa, jest przekonana, że postąpiła słusznie, kończąc ten burzliwy związek. Lecz równocześnie dobrze wie, że żaden facet nie może się równać z seksownym rockmanem…
Nieoczekiwanie znów mają szansę zacząć wszystko od nowa. Ale tym razem ryzyko jest większe: jeśli znów złamią sobie serca, to stanie się to na oczach milionów…
Pierwszą powieść Olivii Cunning Za Sceną czytelniczki Amazonu umieściły wśród najlepszych książek w kategorii Fifty Shades like (spod znaku Pięćdziesięciu twarzy Greya).
Sukces zachęcił młodą autorkę do napisania kolejnych powieści o miłosnych związkach pozostałych członków „grzesznego” zespołu. Najnowszy tom, wydany w listopadzie 2012, wszedł na listę bestsellerów „USA Today”.
Autorka oprócz wydań drukowanych z wielkim sukcesem samodzielnie publikuje również e-booki w innej – również „muzycznej” – serii, które sprzedawane są w setkach tysięcy egzemplarzy i zajmują 1. i 2. miejsca w Amazonie.