+
-

KLĄTWA SALOMONA

Cena rynkowa brutto:
47,80 zł
VAT:
5%
Autor:
Wydawnictwo:
EAN:
9788324174300
Liczba stron:
432
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2021
Format (szer/wys):
135X205
Dostępność:
dostępny
Bestseller największego na świecie mistrza powieści przygodowych

Straszne opowieści krążą o pewnej zatoce u brzegów Guadalcanal na Wyspach Salomona. Jedni mówią, że było tam zaginione imperium króla Salomona, a na dnie morza spoczywa wielki skarb. Inni opowiadają o przerażających scenach uprowadzeń i okrucieństw, i wierzą, że to sprawa olbrzymów-ludożerców. O śmiałkach, którzy zapuścili się w te rejony, zaginął wszelki słuch. To przeklęte miejsce.

I to właśnie przyciąga Sama i Remi Fargo - małżeństwo milionerów, poszukiwaczy przygód i skarbów. Od Wysp Salomona, po Australię i Japonię, od zagadkowych ruin zatopionego przed wiekami miasta, po mrożące krew w żyłach współczesne eksperymenty medyczne idą tropem legendy.

A to, co odkryją, okaże się wspaniałe… i tak potworne, jak nic, z czym się dotychczas spotkali.

Clive Cussler to najpopularniejszy i najbardziej lubiany autor powieści przygodowo-sensacyjnych na świecie. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater, Dirk Pitt.

Clive Cussler to jedyny pisarz, którego powieści przez prawie pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. Są tłumaczone na 60 języków i publikowane w 105 krajach. Clive Cussler nazwany został Welkim mistrzem przygody, który fascynuje czytelników w każdym wieku.