+
-

NIEGRZECZNI CHŁOPCY DAJĄ NAJLEPSZE PREZENTY

Cena rynkowa brutto:
39,90 zł
VAT:
5%
Autor:
Wydawnictwo:
EAN:
9788367014281
Liczba stron:
424
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
424
Format (szer/wys):
137X205
Dostępność:
dostępny
Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty – świąteczna opowieść ostra jak imbir, słodka jak miód i ekscytująca jak niespodziewany prezent!

Ginger najbardziej kocha święta. Co roku angażuje się w ich przygotowania, jakby od tego zależały losy świata. Wszystko powinno być piękne, pachnące piernikami, magiczne… Słowem: idealne. Tej zimy jednak plany Ginger zostaną pokrzyżowane. Ojciec postanowił zaprosić swoją nową narzeczoną wraz z jej synem, Jasonem, w dodatku nie tylko na obiad, a na cały grudzień! Ginger spodziewa się, że w tym roku święta będą wyglądały zupełnie inaczej, nie ma jednak pojęcia, jak bardzo.

Jason najbardziej nie znosi stosowania się do reguł. Jakie tajemnice nosi w sobie ten niepokorny chłopak? Czy przybył do Huntley w dobrych zamiarach? Jedno jest pewne – świąteczną atmosferę ma zamiar zbudować w zupełnie inny sposób, niż zamierzała to zrobić Ginger. Zanosi się na prawdziwą rewolucję w życiu tych dwojga, zwłaszcza że już niebawem mają… zostać rodzeństwem.

Opowieść w sam raz dla miłośników ostrych smaków.

Niegrzeczni chłopcy dają najlepsze prezenty to prawdziwa mieszanka pikantnych przypraw!

Anna Langner po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią świątecznych historii, w których wcale nie trzeba być grzecznym, by zasłużyć na prezent!