chwilowo brak

SREBRNA ŁYŻECZKA

Cena rynkowa brutto:
42,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788381955683
Liczba stron:
348
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2021
Format (szer/wys):
135X205
Dostępność:
niedostępny
Czy każdy związek da się odbudować? Czy wystarczy wiara w marzenia, by osiągnąć upragniony sukces i na nowo zacząć się uśmiechać? Sięgnij po "Srebrną łyżeczkę" - wzruszającą powieść o tym, że nigdy nie jest za późno, by ujrzeć swoje życie w słonecznym świetle!

Lidia od lat poświęca się karierze. Kobiecie wydaje się, że nie jest stworzona do przeżywania miłosnych przygód, a jej marzenia już dawno przestały być dla niej istotne. Codziennie wykonuje rutynowe obowiązki i niczym maszyna odlicza kolejne dni swojego życia. Gdy nagle otrzymuje list od nieznajomej, nie wie, co o tym myśleć. Tajemnicza kobieta twierdzi, że jest znajomą jej rodziny i chce pomóc Lidii - ma jej przekazać w spadku coś, co na zawsze może zmienić jej codzienność.

Tak zaczyna się największa przygoda w życiu Lidii - kobieta powoli odkrywa, że i dla niej może jeszcze zaświecić słońce. Dawne marzenia powoli odzyskują swój dawny blask i kobieta zbiera w sobie siły, by ponownie o siebie zawalczyć. Tajemnica pochodzenia spadku i tożsamości nieznajomej cudotwórczyni może jednak wszystko zmienić... Czy Lidii uda się zachować nowo odzyskane szczęście? Jaką rolę odegrają w tym niepozorne łyżeczki ze srebra?