chwilowo brak

LEWANDOWSKI JAK WYGRAĆ MARZENIA

Cena rynkowa brutto:
49,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
Kategorie:
EAN:
9788396101204
Liczba stron:
218
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2021
Format (szer/wys):
190X225
Dostępność:
niedostępny
Skąd wziął się fenomen Lewandowskiego?

Zaczynał, tak jak wielu innych, od meczów na podwórku, a zaszedł na same szczyty. Genialny piłkarz, fenomenalny strzelec, łowca rekordów. Przyzwyczaił nas do seryjnie zdobywanych goli, wielkich triumfów, prestiżowych tytułów.
Mogłoby się wydawać, że Lewandowskiemu wszystko przychodzi łatwo, bo ma talent. Ale ten sukces nie jest kwestią szczęścia, a tytanicznej pracy, konsekwencji w dążeniu do celu i wielu wyrzeczeń. Właśnie z tej perspektywy opowiadamy historię kapitana reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski jest inspiracją dla wielu dzieci w Polsce. Jego sukces zachęca do podążania za własnymi pasjami. Woła, żebyście nigdy nie rezygnowali ze swoich pragnień, żebyście mieli odwagę myśleć, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się tego bardzo chce. I wcale nie musisz wygrywać swoich marzeń na boisku, tak jak zrobił to Robert. Zasady, które jego zaprowadziły na szczyt przydadzą się tobie niezależnie od tego, co chcesz osiągnąć, czy chcesz być piłkarzem, muzykiem, strażakiem, tancerką, malarką czy youtuberem.

Ta książka to efekt wielu rozmów, które autor przeprowadził nie tylko z bohaterem, ale także z jego bliskimi, przyjaciółmi, trenerami. Wiele lat spędzonych przy reprezentacji Polski w roli reportera pozwoliło Dariuszowi Tuzimkowi na zebranie unikalnych obserwacji dotyczących zarówno samego Roberta Lewandowskiego, jak i na zgłębienie źródeł jego sukcesów.