+
-

BUKIET PEŁEN RÓŻ T.3

Cena rynkowa brutto:
44,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788378357124
Liczba stron:
348
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2021
Format (szer/wys):
150X210
Dostępność:
dostępny
Trzeci tom wciągającej, barwnej sagi o perypetiach rodzinnych, a co za tym idzie - tajemnicach, legendach, igraszkach oraz płaczach. Historia, którą pokochało wielu czytelników, nabiera rozpędu. Nie zwlekaj, jeżeli jesteś ciekaw, co tym razem wyjdzie na jaw w rodzinie Żmudzkich.

''Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 3: Bukiet pełen róż" autorstwa Eweliny Marii Mantyckiej jest kontynuacją historii pokoleniowej rodziny Żmudzkich. W tej części będziemy mieli okazję wraz z Klaudią Leszczyńską, ponownie zatopić się w przeszłość dworku na Ogrodowej, traumatycznych przeżyciach oraz domniemanej klątwie rzuconej przez prababkę Rozalię. Klaudia jest bohaterką, z którą wiele współczesnych kobiet może się utożsamić, przeżyła bowiem stratę dziecka, wielką tragedię, która sprawia, że jej życie uczuciowe niemal nie istnieje. Bohaterka jest już niemal pogodzona ze swoim nieszczęściem i postanawia porzucić marzenia o związku. .

Jak to typowe dla autorki, zagłębiając się w historię głębiej, natrafiamy na ekscytujący romans Klaudii z komisarzem Arturem Sołeckim, który doprowadza do wspólnego śledztwa... Na światło dzienne wyjdą mroczne, ale i wiele mówiące fakty, jak to w rodzinie.