+
-

KRÓLOWA CELTÓW

Cena rynkowa brutto:
49,90 zł
VAT:
5%
Autor:
Wydawnictwo:
EAN:
9788324176298
Liczba stron:
384
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2022
Format (szer/wys):
135X205
Dostępność:
dostępny
Nowy bestseller z Dirkiem Pittem.

Dirk Pitt w jednej z najbardziej zuchwałych i ryzykownych misji w nowym bestsellerze Wielkiego Mistrza Przygody.

Śmiertelne zatrucie wody i morderstwa naukowców ONZ wSalwadorze.

Katastrofa tankowca w pobliżu Detroit.

Atak na archeologów prowadzących wykopaliska nad Nilem.

Co łączy te zbrodnie?

Dirk Pitt podczas badań w Ameryce Południowej, a jego dzieci – Dirk i Summer – w Egipcie, stają się świadkami tych przerażających wydarzeń. Dirk podejrzewa, że natrafił na ogólnoświatowy spisek, który grozi zagładą części ludzkości i bezpośrednio jego rodzinie.

Dirk i Summer widzą szansę ratunku w odnalezieniu grobowca córki faraona, Meritaton, która 3000 lat temu uciekła przed śmiertelną zarazą z Egiptu do Europy. Razem z ojcem ruszają tropem, który prowadzi z gorącej egipskiej pustyni, przez górzystą Szkocję, do skalistych irlandzkich wysp.

Czy w starożytnej zagadce tkwi klucz do uratowania przyszłości ludzkości?

Clive Cussler to najpopularniejszy na świecie autor powieści przygodowo–sensacyjnych. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam był uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater– Dirk Pitt. Clive Cussler to jedyny pisarz, którego powieści – wydawane w105 krajach – przez prawie pół wieku nie schodzą ze szczytów list bestsellerów. Clive Cussler nazwany został Wielkim mistrzem przygody, który fascynuje czytelników w każdym wieku.