+
-

FALLING FAST

Cena rynkowa brutto:
42,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
Kategorie:
EAN:
9788382661071
Liczba stron:
378
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2022
Format (szer/wys):
135X205
Dostępność:
dostępny
"Falling fast" Bianki Iosivoni to wyjątkowa okazja, aby przeżyć porywającą, słodko-gorzką przygodę i dać się ponieść morzu wyrazistych emocji. Pierwsza część serii "Hailee&Chase" to pozycja pełna życiowych rozterek, nietypowych relacji oraz trzymających w napięciu zwrotów akcji, idealna na długie jesienne wieczory i słoneczne poranki spędzone w łóżku.

Opowieść o spokojnej, niezbyt towarzyskiej dziewczynie, która na przekór wszystkiemu postanawia przełamać ograniczające ją bariery i zacząć żyć tak, jak jej odważna, spontaniczna siostra. Hailee DeLuca wyrusza w samotną wyprawę przez kolejne, obce tereny, nie przeczuwając nawet, jak drastycznie zmieni się jej rzeczywistość.

Awaria samochodu, mroczna, obciążająca tajemnica, spirala nieposkromionych uczuć i pewien niezwykły chłopak o imieniu Chase - to wszystko wkrótce sprawi, że życie Hailee wywróci się do góry nogami. Czy aby na pewno jest gotowa zmierzyć się z demonami przeszłości? Czy zdoła otworzyć się na nowe doświadczenia i wpuścić Chase'a do swojego serca? A może od razu da się porwać namiętności, która tak niespodziewanie ją ogarnia?

Tego wszystkiego dowiesz się, czytając "Falling fast"; wciągającą, magiczną powieść Bianki Iosivoni, młodej autorki popularnych książek młodzieżowych z cyklu "First", które natychmiast zapewniły jej tysiące fanów na całym świecie. Zręcznie opisane trudne tematy, wspaniale wykreowani bohaterowie oraz pozostawione przez Iosivoni miejsce na własne refleksje i domysły - to wszystko sprawi, że książka na długo pozostaje zarówno w pamięci, jak i w sercu.

Warto sięgnąć również po drugi tom serii "Hailee&Chase" - "Flying high". Autorka kontynuuje tam historię pełnej dylematów Hailee, rozgrzewając ciekawość swoich czytelników do czerwoności.