chwilowo brak

WILLA POD JODŁAMI

Cena rynkowa brutto:
42,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788381954198
Liczba stron:
352
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2021-03-10
Format (szer/wys):
135X205
Dostępność:
niedostępny
Życie Jagi w jednym momencie legło w gruzach. Sama, opuszczona, straciła wiarę w ludzi i w swoją przyszłość. W tym momencie otrzymuje wsparcie od dawno niewidzianej siostry, którą od dawna nie utrzymywała kontaktu. Czy to pozwoli kobietom nawiązać nowe relacje i zapomnieć o tym, co poróżniło je przed laty?

Powieść pt. "Willa pod Jodłami" autorstwa Bogny Ziembickiej to opowieść o dwóch siostrach: Jadze i Meli, które od dobrych kilku lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Pewnego dnia mieszkająca w Krakowie Jaga odkrywa, że jej ukochany ją zdradza, a ponadto zmuszona jest do odejścia z pracy. Załamana postanawia wyprowadzić się z wielkiego miasta i osiąść w wiejskim letnim domu, gdzie ma zamiar poukładać swoje życie od nowa.

Jaga prosi o pomoc swoją dawno niewidzianą siostrę Melę, uznaną chirurg, która po wielu perypetiach zdaje się ponownie wierzyć w miłość. Choć ma żal do swojej siostry, przyjmuje jej zaproszenie i przyjeżdża na wieś, bo czuje, że obie mają sobie coś do wyjaśnienia. Czy tytułowa "Willa pod Jodłami" będzie miejscem, gdzie kobiety odrzucą swoje negatywne emocje względem siebie i zrozumieją, że trzeba żyć tym, co przed człowiekiem, a nie już za nim?

Książka "Willa pod Jodłami" to pierwsza z nowego cyklu powieści autorki pod tym samym tytułem.

Bogna Ziembicka - polska powieściopisarka pochodząca z Krakowa. Z wykształcenia filolog. Specjalizuje się w literaturze obyczajowej, romansach, chętnie osadza swoje książki w realiach historycznych. Autorka kilkunastu książek w tym serii "Panie na Koborowie" oraz "Droga do Różan"