chwilowo brak

PAKIET KREW/PACJENT

Cena rynkowa brutto:
69,90 zł
VAT:
5%
Autor:
Wydawnictwo:
EAN:
9788381957373
Liczba stron:
688
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2021
Format (szer/wys):
135X210
Dostępność:
niedostępny
"Komisarz Eryk Deryło. Tomy 8-9: Krew, Pacjent" to pakiet dwóch tomów z bestsellerowego cyklu Komisarz Eryk Deryło, którego autorem jest Max Czornyj. Sięgnij już teraz po te powieści, a z pewnością nie pożałujesz!

"Krew" to ósmy tom cenionego zarówno przez czytelników, jak i krytyków cyklu Komisarz Eryk Deryło. Lublin był świadkiem wielu mrocznych zbrodni. Po miesiącach beztroski spokój mieszkańców miasta zostaje zburzony. Na mieszkańców pada blady strach, gdy w makabryczny sposób zostaje zamordowana młoda kobieta. Złapania mordercy podejmują się komisarze Deryło. W trakcie śledztwa krąg podejrzanych niebezpiecznie szybko się rozszerza. Czy policji uda schwytać się zbrodniarza?

"Pacjent" jest dziewiątym tomem cyklu Komisarz Eryk Deryło. Komisarz Deryło odbiera telefon i dowiaduje się, że jego partnerka, Tamara Haler, zniknęła. Kiedy Deryło odbiera kolejny telefon, otrzymuje kolejną szokującą wiadomość. Tamarę porwał szaleniec i żąda, aby komisarz wykonał pewne zadanie, jeśli chce jeszcze kiedykolwiek zobaczyć swoją partnerkę. Deryło ma tylko dwanaście godzin, aby je wykonać. Czy podoła i uratuje Tamarę?