+
-

CO I JAK DLACZEGO SŁOŃCE ŚWIECI

Cena rynkowa brutto:
29,99 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788328097407
Liczba stron:
56
Rodzaj okładki:
TWARDA
Data premiery:
2022
Format (szer/wys):
190X240
Dostępność:
dostępny
Pomóż swojemu dziecku w zaspokojeniu wiedzy o jednej z największych tajemnic wszechświata. Książka "Dlaczego słońce świeci?" odpowie dzieciom na wszystkie najważniejsze pytania o tej wyjątkowej gwieździe, która znajduje się w Układzie Słonecznym!

Znalezienie właściwych odpowiedzi na poważne pytania dzieci nie jest łatwe. Wydaje się, że skomplikowane kwestie wymagają profesjonalnego tłumaczenia, ale nie jest to prawdą. Popularnonaukowa książka "Dlaczego słońce świeci?" odpowie na liczne pytania i wyjaśni nawet najbardziej złożone zagadnienia w sposób prosty i zrozumiały dla młodego czytelnika.

Z tej książki można dowiedzieć się wielu wartościowych rzeczy. Dziecko będzie w stanie zapoznać się z zasadą działania paneli słonecznych, wpływem słońca na rośliny i śnieg, a także odkryje skład chemiczny słońca i zachodzące na nim procesy. Nie zabraknie również innych ciekawostek związanych z zaćmieniem, działaniem zegara słonecznego czy odległością dzielącą Słońce od Ziemi.

O autorce

Marta Krzemińska jest autorką ciekawych książek edukacyjnych dla dzieci. Odpowiada w nich na najczęściej zadawane pytania i robi to w sposób zrozumiały dla młodych odkrywców. Pomocne w nauce okazują się kolorowe i wesołe ilustracje, które wyraźnie obrazują omawiane zagadnienia. Wśród książek z serii "Co i jak?" autorstwa Marty Krzemińskiej znajdują się również takie tytuły, jak "Dlaczego rośliny rosną?", "Jak działa ciało człowieka?" czy też "Dlaczego deszcz pada?".