chwilowo brak

WENUS UMIERA

Cena rynkowa brutto:
36,99 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788366503915
Liczba stron:
362
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2021
Format (szer/wys):
135X200
Dostępność:
niedostępny
Trzecia część popularnego cyklu książek kryminalnych! Powieść została zainspirowana wydarzeniami, które zdarzyły się naprawdę i którymi w latach 90. żyła cała Polska!

"Wenus umiera" to kryminał inspirowany prawdziwą zbrodnią niewyjaśnioną do dziś. Podwójne morderstwo nazywane zabójstwem pod Narożnikiem było jedną z najgłośniejszych spraw, którą żyła cała Polska w latach 90.

Dwa ciała znalezione w stanie rozkładu na studenckim szlaku w Parku Narodowym Gór Stołowych to Miss Polski i syn generała. Wszystkie ślady zdają się wskazywać na atak niedźwiedzia, jednak tożsamość ofiar nie ułatwia śledztwa miejscowemu policjantowi. W tym samym czasie w Warszawie Emil Stompor bierze udział w sprawie, która może odmienić jego życie.

Losy dwóch policjantów krzyżują się za sprawą pewnej kobiety. W śledztwie nadal brakuje sprawcy czy motywu, a presja przełożonych zmusza policjantów do szybkiego rozwiązania tajemnicy i zamknięcia śledztwa. Czy Stomporowi i tym razem uda się rozwiązać zagadkę?

"Wenus umiera" jest trzecią częścią znanej i cieszącej się popularnością serii kryminalnej, zwanej astronomiczną, w której głównym bohaterem jest Emil Stompor. Poprzednie książki z tej serii to "Gwiazdy Oriona" i "Czas wagi".