+
-

WEŹ I SŁUCHAJ O PIŚMIE KTÓRE STAŁO SIĘ SŁOWEM

Cena rynkowa brutto:
34,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
"M"
EAN:
9788380437500
Liczba stron:
208
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2022
Format (szer/wys):
140X200
Dostępność:
dostępny
Dlaczego Pismo Święte w życiu niejednego chrześcijanina jest tylko martwą literą?
Co zrobić by stało się żywym Słowem Boga, które zmienia życie?
Najnowsza książka abp Grzegorza Rysia to klucz do czytania i rozumienia Pisma Świętego. To słowa poparte własnym doświadczeniem bliskości i miłości Boga, głoszone z mocą i wiarą. Autor nie skupia się na błyskotliwej i efektownej retoryce. Nie streszcza, ani w banalny sposób nie omawia powszechnie znanych biblijnych fragmentów, lecz pokazuje moc Chrystusa Ukrzyżowanego i Zmartwychwstałego, który przez swoje Słowo oświetla rzeczywistość, w której się poruszamy.
Jezus nigdy nie zostawia nas samych w momentach doświadczenia choroby czy cierpienia. Przeciwnie, daje nam odczuć swoją obecność przez Słowo zawsze skierowane osobiście do nas. Jest tu tylko jedna zasada- musimy chcieć Go usłyszeć i wysłuchać.
Książka ta, jest zaproszeniem do życiowej wędrówki z Biblią. Autor po mistrzowsku interpretuje wiele kluczowych tekstów biblijnych, pomaga w syntezie doświadczenia i rozumienia Biblii. Człowiek w konfrontacji z Pismem Świętym musi najpierw przeczytać a później wsłuchać się w to, co Słowo Boże mu przekazuje. Dopiero wtedy może otworzyć się na moc Jego Słowa i pozwolić na dokonanie się przemiany w swoim życiu.