+
-

WIŚNIOWY DWOREK POCKET

Cena rynkowa brutto:
19,90 zł
VAT:
5%
EAN:
9788395199233
Liczba stron:
307
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2022
Format (szer/wys):
125X195
Dostępność:
dostępny
“Wiśniowy Dworek” otwiera “Trylogię Jabłoniową” z “Owocowej Serii” autorstwa Katarzyny Michalak, jednej z najchętniej czytanych współczesnych autorek polskiej literatury pięknej.

Powieści tej autorki często poruszają tematy związane z poszukiwaniem własnego miejsca na świecie. Pisarka zwinnie żongluje przeróżnymi gatunkami literackimi, takimi jak romans, sensacja, erotyk, powieść obyczajowa czy fantasy.

W tytułowym Wiśniowym Dworku niedaleko litewskiej granicy mieszka niejaka Danusia. Swoją zawodową karierę realizuje, pracując jako nauczycielka w wiejskiej szkole. Nie wyobraża sobie życia wśród milionów wiecznie spieszących się ludzi, hałasu i zgiełku miejskiego środowiska. Życie w wielkim mieście to nie jej bajka. A w takiej właśnie metropolii, na warszawskim Mokotowie, mieszka Danka. Danka przebojowo realizuje swoje zawodowe ambicje w międzynarodowej korporacji. To pracowita biznesmenka, która nie potrafi wyobrazić sobie życia na wsi, gdzie wszystko dzieje się zbyt powoli, a ludzie muszą dostosować się do nieprędkiego rytmu natury.

Danusię i Dankę pozornie dzieli wszystko, ale mają wspólny mianownik. Łączy je pewna mroczna tajemnica... oraz pewien mężczyzna. Przybywa ON z przeszłości, by odebrać to, co do niego należy.