+
-

W IMIĘ MIŁOŚCI POCKET

Cena rynkowa brutto:
19,90 zł
VAT:
5%
EAN:
9788395199240
Liczba stron:
283
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2022
Format (szer/wys):
145X205
Dostępność:
dostępny
Jeśli poszukujesz książki, która dostarczy wielu wzruszeń i pozytywnych emocji, nie wahaj się ani chwili.

"W imię miłości" to książka, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dobrej literatury obyczajowej. To niezwykła, trzymająca w napięciu historia o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, potrzebie bycia kochanym i tęsknocie za prawdziwą rodziną.

Mimo że Ania Kraska ma zaledwie dziesięć lat, czas dziecięcej beztroski już dawno ma za sobą. Życie bardzo szybko postanowiło wystawić jej charakter na próbę. Dziewczynka w jednej chwili straciła wszystko. Nie każdy po tak traumatycznych przeżyciach byłby w stanie z determinacją ruszyć dalej. Ania nadal pielęgnuje w sobie nadzieję, która pozwala jej wierzyć, że kiedyś będzie lepiej i w końcu również na jej twarzy zagości radosny i szczery uśmiech.

Punktu widzenia Ani nie podziela natomiast Edward Jabłonowski, który pomimo dobrej passy i wielu sukcesów wciąż nie może odnaleźć spełnienia. W jego życiu brakuje miłości, a jej przecież nie są w stanie zastąpić żadne pieniądze świata. I chociaż z zewnątrz może się wydawać, że mężczyzna nie ma głębszych uczuć, wewnątrz pragnie zaznać chociażby odrobiny ciepła. Już wkrótce losy tej dwójki się skrzyżują, czy Ania swoją życiową serdecznością i optymistycznym spojrzeniem na przyszłość skruszy mur, który wybudował wokół siebie Edward? Tego dowiemy się w trakcie lektury.

"W imię miłości" to niezwykle ciepła historia nie tylko o życiowych troskach i zmaganiach, lecz także o sile i wytrwałości, które w trudnych momentach nie pozwalają upaść na samo dno. Historia przedstawiona na kartach powieści udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, a cuda zdarzają się częściej, niż na co dzień myślimy. Tytuł należy do serii "Jabłoniowa trylogia", znajdziemy w niej także inną pozycję autorki, "Wiśniowy Dworek".