chwilowo brak

LAS NA GRANICY ŚWIATÓW

Cena rynkowa brutto:
42,90 zł
VAT:
5%
Autor:
Wydawnictwo:
EAN:
9788382661774
Liczba stron:
327
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2022
Format (szer/wys):
145X215
Dostępność:
niedostępny


Jest takie miejsce, "Las na granicy światów", gdzie magia przenika do realnego świata. To tam legendy i magiczne postaci nie są fikcją, ale na szczęście nie zagrażają zwykłym ludziom. Okazuje się, że jedno wydarzenie może zmienić wszystko…

Miasteczko Fairfold to wyjątkowe miejsce. To właśnie tam stykają się dwa zupełnie różne światy – rzeczywisty i nadnaturalny, a las stanowi ich granicę. Prawdziwe wydarzenia, przesądy stykają się z mrocznymi i fantastycznymi podaniami o niezwykłych istotach zamieszkujących nieprzebytą puszczę. Według krążących legend w magicznym lesie znajduje się szklana trumna, w której śpi rogaty chłopiec. Wielu ochotników próbowało go zbudzić, ale dotąd nikomu się to nie udało.

Panujący pokój między dwoma światami burzy niepokojące wydarzenie. Ktoś roztrzaskał szklaną trumnę, a śpiący w niej królewicz zniknął. Nikt nie wie, kto za tym stoi. Wkrótce mieszkańcom miasteczka zaczyna zagrażać niebezpieczna apokaliptyczna bestia. W centrum wydarzeń znajduje się Hazel oraz jej muzykalny brat – Ben. Okazuje się, że to od nich zależy los mieszkańców Fairfold.

Dziewczyna, która znalazła magiczny miecz, nie wie, co ma z nim zrobić ani do czego go użyć. W dodatku Hazel nie pamięta, co robiła w ciągu ostatnich paru lat. Wie, że musi szybko odzyskać wspomnienia i połączyć je w całość. Tylko tak może uda jej się ocalić mieszkańców miasteczka od losu gorszego niż śmierć… Rodzeństwo wie, że musi się pospieszyć. Z pomocą przychodzi im pewien tajemniczy i przystojny elf. Czy wspólnymi siłami uda im się pokonać zło i przywrócić harmonię?