+
-

PAKIET STOMPOR GWIAZDY ORIONA/WENUS UMIERA/CZAS WA

Cena rynkowa brutto:
89,99 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788367654807
Liczba stron:
1136
Rodzaj okładki:
PAKIET
Data premiery:
2023
Format (szer/wys):
135X200
Dostępność:
dostępny
Trzy wciągające kryminały inspirowane prawdziwymi wydarzeniami autorstwa Aleksandra Sowy, policjanta w służbie czynnej, w jednym atrakcyjnym pakiecie!

Gwiazdy Oriona:

U schyłku PRL przez Śląsk i Zagłębie przetacza się fala brutalnych zabójstw. Również w nowej rzeczywistości III RP kobiety wciąż giną, a policjanci bezskutecznie szukają seryjnego mordercy. Do specjalnej grupy operacyjnej trafia szeregowy Emil Stompor. Młody policjant wplątuje się bardzo niebezpieczną rozgrywkę, w której stawką jest życie wielu ludzi. Także jego samego.

Czas Wagi:

W połowie 1997 roku zostaje porwana córka milionera. Jest torturowana, gwałcona i trzymana w nieludzkich warunkach. Ojciec robi wszystko, aby uwolnić córkę, po przekazaniu okupu Sara jednak nie wraca. Emil Stompor zostaje zmuszony do udziału w sprawie. Rozpoczyna się gra, w której stawką jest nie tylko życie uprowadzonej, ale także interesy wielu ludzi…

Wenus umiera:

Schyłek lat dziewięćdziesiątych, Park Narodowy Gór Stołowych. Na szlaku zostają znalezione dwa ciała. To, że ofiarami byli Miss Polski i syn wysokiego rangą oficera Wojska Polskiego, nie ułatwia zadania skierowanemu w góry miejscowemu śledczemu. Tymczasem w Warszawie Emil Stompor bierze udział w akcji, która zmienia jego życie. Los i pewna kobieta sprawiają, że drogi dwóch policjantów się krzyżują. To powieść inspirowana najgłośniejszą niewyjaśnioną zbrodnią lat 90.