+
-

JABŁONIOWY SAD T.2 RODZINNE SEKRETY

Cena rynkowa brutto:
47,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
Kategorie:
EAN:
9788382805253
Liczba stron:
376
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2023
Format (szer/wys):
135X205
Dostępność:
dostępny
Choć każdy z nas marzy o życiu obfitującym wyłącznie w pozytywne wydarzenia, niestety, wszyscy napotykamy na swojej drodze do szczęścia rozmaite przeszkody. Niekiedy pojawiają się one nagle i całkowicie burzą spokój i ład, które usilnie budowaliśmy.

Sięgnij po książkę pod tytułem "Rodzinne sekrety", którą napisała Krystyna Mirek, i przekonaj się, czy wsparcie najbliższych stanowi wystarczającą pomoc niezbędną do rozwiązania wszystkich swoich problemów!

Rodzina Zagórskich po raz kolejny staje przed wyzwaniem w postaci nadciągających kłopotów. Jan zostaje zmuszony do sprzedaży swojej ukochanej księgarni, którą prowadzi z jedną z córek. Postanawia jednak, że nie podda się bez walki i nie zrezygnuje tak łatwo z tego, na czym mu zależy. Szybko okazuje się, że to dopiero początek wielkich zmian.

Potomkowie Jana biorą z niego przykład i chwytają los we własne ręce. Aniela decyduje o tym, że chce odnaleźć ojca swojego dziecka, które do tej pory wychowywała samotnie. Maryla z kolei zbiera się na odwagę potrzebną do tego, by przyznać, że wciąż czuje coś do swojego byłego męża. Czy Zagórscy rozwiążą swoje problemy?