+
-

ŻYCIE STEWARDESY HISTORIA PEWNEJ PRZYJAŹNI

Cena rynkowa brutto:
59,99 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788367915052
Liczba stron:
224
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2024
Format (szer/wys):
135X195
Dostępność:
dostępny
Niezwykła opowieść o dwóch różnych kobietach z dwóch różnych światów…

„Moja praca w liniach lotniczych to nie tylko źródło utrzymania. To styl życia, który mnie zupełnie pochłonął, pozwolił mi zbudować pewność siebie, dał ogromną satysfakcję, nauczył mnie ryzykować w podejmowaniu decyzji niezależnie od tego, co powiedzą inni, oraz godzić się z porażkami. Pomógł mi znaleźć pomysł na siebie, odkryć nowe pasje i radzić sobie w trudnych momentach, niekoniecznie tylko na pokładzie” (ze wstępu autorki).

Czy zastanawiałaś się, jak szczęśliwy musi być człowiek, gdy jego praca staje się pasją?

Czy wyobrażałaś sobie, że codzienne zajęcie może się przerodzić w przygodę życia?

Olga Kuczyńska, autorka bestsellerowego Życia stewardesy, w swojej najnowszej książce ujawnia przed Czytelniczkami i Czytelnikami nie tylko tajniki pracy, która zmieniła jej życie, ale także opisuje historię niezwykłej przyjaźni dwóch kobiet z zupełnie różnych zakątków świata. Dramatyczną historię nieoczekiwanej miłości, którą się śledzi niczym film z Bollywood. Życie stewardesy. Historia pewnej przyjaźni to pozycja bogato ilustrowana, kolorowa, wydana w starannej szacie graficznej, zawierająca niepublikowane dotychczas zdjęcia z archiwum autorki.


Olga Kuczyńska – stewardesa z kilkunastoletnim stażem. Jak twierdzi, każda z jej podróży wnosi coś ważnego do jej życia, a każde nowe odwiedzone miejsce sprawia, że pragnienie kolejnych wojaży wciąż rośnie i nigdy się nie kończy. Nie bez powodu takich jak ona nazywa się obywatelami świata. W wolnym czasie uwielbia fotografować, ma smykałkę do nauki języków, muzyki, jest miłośniczką zwierząt. Jej życie to ciągłe przygody.