+
-

SIEDEM PRAC DETEKTYWA ZĄBKA MAŁE JEST PIĘKNE

Cena rynkowa brutto:
46,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
Kategorie:
EAN:
9788367996686
Liczba stron:
32
Rodzaj okładki:
TWARDA
Data premiery:
2024-05-15
Format (szer/wys):
190X245
Dostępność:
dostępny
- Halo? Ząbek z tej strony. Detektyw Ząbek. - Biuro burmistrza Magicznego Jorku z tej strony – rozległ się kobiecy oficjalny głos. – Będzie połączenie z burmistrzem Antonim Polarnym. Proszę czekać…

Nazywa się Ząbek, detektyw Ząbek. Ma licencję na rozwiązywanie najtrudniejszych i najbardziej zawiłych spraw w Magicznym Jorku. I nie zawaha się jej użyć! A teraz przytrafiło mu się siedem najdziwniejszych spraw, jakie tylko można sobie wyobrazić... Bo w Magicznym Jorku nie dzieje się dobrze. I w związku z tym burmistrz Antoni Polarny nie ma wyjścia, musi zatrudnić Ząbka. Powierza mu wykonanie siedmiu niezwykle trudnych zadań. Arcytrudnych i superniebezpiecznych do tego stopnia, że nie wiadomo, czy Ząbek powróci z tych misji zdrów i cały. Pierwsze zadanie wiąże się z osobą niejakiego Wincentego Dusigrosza, który zamierza wybudować na Żabiej Polance parking dla klientów centrum handlowego. Budzi to sprzeciw przyrodników Magicznego Jorku. Co się stanie z przezroczystymi żabkami, które żyją tylko tutaj? Na plac budowy ciągną już jednak buldożery i ciężarówki. Trzeba działać! Jak słynny detektyw poradzi sobie, wrzucony w wir najprawdziwszej magicznej przygody? Wszyscy w mieście zastanawiają się, czy podoła tak trudnym zadaniom... W dodatku w domu Ząbka zamieszkał nieproszony gość, który działa detektywowi na nerwy. Jak tu uporać się z poważnym zleceniem, kiedy z powodu hałasów nie można się nawet porządnie wyspać.

Genialny cykl Tomasza Duszyńskiego dostępny do tej pory wyłącznie w formie audiobooków na Storytel po raz pierwszy w druku, z fantastycznymi ilustracjami Przemka Szukaja!