+
-

MARCELINKA I WAKACYJNA PRZYGODA NA MAZURACH

Cena rynkowa brutto:
45,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
Kategorie:
EAN:
9788383574134
Liczba stron:
84
Rodzaj okładki:
TWARDA
Data premiery:
2024-05-22
Format (szer/wys):
210X235
Dostępność:
dostępny
SIEDEM WAKACYJNYCH OPOWIADAŃ Z PERSPEKTYWY WYJĄTKOWO WRAŻLIWEJ DZIEWCZYNKI.

Marcelinka kończy pierwsza klasę i rozpoczyna wakacje. Przed dziewczynką dwa miesiące bez znanej i bezpiecznej codziennej rutyny, bez planu lekcji. Rozpoczyna się czas mający zupełnie inny rytm dnia i dużą ilość niespodzianek. Wyjazd do dziadka na mazurską wieś, poznanie nowych przyjaciół – psa Tajfuna oraz koleżanki Niny. Sielskie chwile nad jeziorem są też pełne rozmaitych wydarzeń i przygód. Jak odnajdzie się w tym bardzo wrażliwa dziewczynka? Wakacje i lato to dosłowny tajfun emocji!

W książce o Marcelince psycholożka Katarzyna Kucewicz w autentyczny sposób pokazuje świat wyjątkowo wrażliwego dziecka, a także wyzwania, które czyhają w pozornie zwyczajnej codzienności. Krótkie opowieści są wsparciem zarówno dla bardzo wrażliwych dzieci, jak i dla ich rodziców czy opiekunów.

Czytając o Marcelince, dowiecie się, jak wesprzeć ponadprzeciętnie wrażliwe dzieci i jak pomóc im odnaleźć się w pełnej bodźców szkolnej rzeczywistości. Odkryjecie, jak sprawić, by czuły się ze sobą dobrze i umiały czerpać ze swojej wrażliwości. Bo różnorodność jest po prostu ok!

Polecamy również:

Marcelinka. Opowieść dla bardzo wrażliwych dzieci i ich rodziców

Marcelinka i świąteczny kołowrotek

PATRONAT: AktywneCzytanie.pl, Czytam.pl, ładnebebe.pl, Polskie Radio Dzieciom