+
-

PRZEKLĘTE TRUMNY ZAWSZE SĄ ZAMKNIĘTE

Cena rynkowa brutto:
49,00 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788366767577
Liczba stron:
352
Rodzaj okładki:
MIĘKKA
Data premiery:
2024
Format (szer/wys):
125X195
Dostępność:
dostępny
Kiedy w idealnej, kochającej się rodzinie dochodzi do tragedii, na jaw wychodzą mroczne sekrety, a rzeczywistość ukazuje swoje drugie, przerażające oblicze.
Czy zdesperowana matka uwierzy w niewyobrażalne zło, z którym od lat borykają się bliscy jej męża?
Czy uratuje córkę?
Czy wszystkich czeka śmierć?
Klątwa zbiera żniwo, a walka z ciemnością staje się coraz trudniejsza.
Genialne połączenie powieści obyczajowej i najmroczniejszej grozy – nie do odłożenia kiedy już zaczniecie czytać.

Pełnokrwista historia o rodzinnych więzach i pilnie strzeżonej tajemnicy. Nagle sekret wymyka się spod kontroli, a zagrożenie staje się wręcz namacalne. Mroczna powieść, polecam. Stefan Darda, pisarz, autor fantastyki i grozy

Tym, co fascynuje mnie w twórczości Klaudii, jest lekkość, z jaką autorka porusza trudne tematy, i umiejętność opisywania bolesnych sytuacji ze spokojem, którego można pozazdrościć grabarzowi. Oto opowieść o tajemnicach rodzinnych, miłości, stracie i poświęceniu. A przede wszystkim o tym, jak daleko zdolny jest posunąć się człowiek, jeśli chce uchronić najbliższych przed czyhającym na nich złem. Piękna, smutna, przerażająca, a niekiedy przerażająco prawdziwa historia.
Anna Musiałowicz, pisarka, autorka grozy i horrorów.

Klaudia Zacharska ? Nie ma litości dla bohaterów swoich książek, chociaż prywatnie jest niepoprawną optymistką i uwielbia żarty (również te niedojrzałe). Fanka filmów Disneya, seriali Jossa Whedona oraz literatury z dreszczykiem. Autorka szeroko pojętej grozy. Debiutowała w 2021 roku powieścią pt. „Kantata”, od tego czasu wydała cztery książki. „Przeklęte trumny…” to Jej kolejna propozycja dla fanów literatury mrocznej i tajemniczej.