chwilowo brak

EUROPA SAMOCHODEM 30 POMYSŁÓW NA UDANY URLOP

Cena rynkowa brutto:
69,00 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788328908772
Liczba stron:
368
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2024
Format (szer/wys):
166X235
Dostępność:
niedostępny
Gdy nie wiesz, co ugotować, sięgasz po książkę kucharską. Kiedy nie masz pojęcia, dokąd, jak i za ile pojechać na urlop, a on zaczyna się zaraz po obiedzie, sięgnij po przewodnik Europa samochodem. 30 pomysłów na udany urlop.


Twoje życie jeszcze nigdy nie było takie proste!


Podstawowymi składnikami zamieszczonych w tej książce przepisów są bilet lotniczy i wypożyczony na miejscu samochód. Na tej solidnej bazie autorzy mistrzowsko komponują wyjątkowe trasy turystyczne.


Dla kalkulujących na chłodno rozpisują plany podróży po lodowatych islandzkich bezdrożach, trasy za kołem podbiegunowym po Lofotach, a także takie z widokiem na najpiękniejsze norweskie fiordy.


Z kolei tropiciele zagadek kryminalnych, podążajac przygotowaną przez autorów przewodnika ścieżką, pomoga twórcom szwedzkich kryminałów w tropieniu morderców.


Łowcy fotografii pachnących lawendą wybiorą piękną trasę po Prowansji, która z czerwonego dywanu w Cannes poprowadzi ich prosto na fioletowe wzgórza.


Wielbiciele pizzy neapolitańskiej zdobędą szczyty Wezuwiusza i zanim zasiada przy stolikach w Neapolu, zszargaja sobie nerwy na wąskich drogach Wybrzeża Amalfitańskiego.


Na tych zaś, którzy mają smak na Portugalię, czeka trasa pośród dzwięków fado, łącząca atrakcje między Porto i Lizboną.


A to dopiero przystawki!


Inne apetyczne pomysły na urlop do odkrycia w środku przewodnika...