+
-

CÓRKA DAWCY NASIENIA

Cena rynkowa brutto:
49,90 zł
VAT:
5%
Wydawnictwo:
EAN:
9788367931441
Liczba stron:
368
Rodzaj okładki:
MIĘKKA ZE SKRZYDEŁKAMI
Data premiery:
2024
Format (szer/wys):
145X205
Dostępność:
dostępny
"Co dla ciebie znaczą słowa ?normalna rodzina?? Jakąkolwiek przyjmiesz definicję ? moja rodzina prawdopodobnie się w niej nie mieści.

Już samo bycie homoseksualną matką wystarczyłoby, żeby wypaść poza schemat, zwłaszcza w Ameryce lat osiemdziesiątych. A jeśli przyszła mama ? która w dodatku balansuje między pragnieniem niezależności a uzależnieniami od kobiet, narkotyków i adrenaliny ? znajduje sobie kandydata na ojca swoich dzieci w salonie fryzjerskim, robi się już zupełnie niestandardowo. Jakby tego było mało, wysportowany, przystojny i zamożny mężczyzna, który wydał się kobiecie idealnym materiałem na ojca jej dwóch córek, z czasem (wbrew złożonej obietnicy!) zostaje dawcą nasienia niemal na pełny etat.

Niektóre sekrety jednak tylko czekają na odpowiedni moment, by się ujawnić. Tak oto w wieku dwudziestu kilku lat autorka tej książki dowiedziała się nagle, że to, co stanowiło jej zdaniem problem jej rodziny, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, a grupa jej braci i sióstr może liczyć dziesiątki osób?

Przeczytaj historię niezwykłej rodziny ? głęboko dysfunkcyjnej, ale i pełnej szalonej miłości. Ta niemal filmowa opowieść to prawdziwy rollercoaster wspomnień, który sprawi, że wielokrotnie się wzruszysz, roześmiejesz i na nowo przemyślisz istotę tego, czym jest prawdziwa rodzina."